Firmamız, 1984 yılında Kayseri `de Horozoglu Karoser  İns.Tur.San.Tic. Ltd. Şti. İsmiyle çalışma hayatında yerini almıştır.

   Taşıma sektöründe alanındaki dünyanın en yeni sistem ve teknolojilerini takip eden firmamiz; Ankara yolu 23.km’de 8500 m2 açik 2.500m2 kapali alanda kurulu tesisinde kamyon kasası imalatını sürdürmektedir.

   Kurulduğundan beri sürekli kendini yenileyen firmamiz; “Kasa Taşıma Yük Taşı” sloganiyla sağlam, hafif, dayanıklı, hijyenik kasa üretimi için, modern teknoloji kullanarak güçlü pres altinda ısı geçirgenliğii en az olan poliüretan enjeksiyon veya blok yapıştırma sistemiyle CTP, Galveniz ve Alüminyum levhalardan olusan poliüretan pres panel ve kamyon kasası üretimi yapmaktadır.

   Bunların yanı sıra sahibi olduğu O1 ,O2,O4 tip onay belgeleriyle MINICARGO RÖMORK ismiyle römork,yarırömork,treyler ve semitreyler üretimi yapan firmamız Sal şase,Tınyhouse şasesi,Karavan şasesi ve üstyapı imalatlarıyla size özel çözümler sunar.

   Hidrolik ,pinomatik ve elektronik çözümlerindeki kabiliyetlerimiz  sayesinde mobil özel amaçlı kasalar ve treylerlerde sektörün başıçeken firmalarından biri olarak gururla üretime devam etmekteyiz.